Hoteli yne

Akomodim ne Janinen e bukur.

Janina, qyteti qe perqafon embel liqenin e tij, qytetin qe eshte plot legjenda dhe tradita me nje histori te plote. Ne zemer te qendres historike ne rrethin e tregut Agios Nikolaos ne periferi te keshtjelles se perrallave, ne nje nga rrugicat me piktoreske te ndertuara me gure te Janines ndodhet hoteli yne.

Tradicionale, e ndertuar me gure me karakter modern dhe me nje fryme luksi, kombinon ne menyre harmonike tradicionalen me modernen, duke ju premtuar nje pervoje mikpritjeje te kendshme dhe te rehatshme dhe per te perjetuar Pashain ne Janine.

  • hotel ali pasha Janinen
  • hotel ali pasha Janinen

HISTORIA E NDERTESES. ali pasha hotel

Ali Pasha, nje emer i lidhur drejtperdrejt si me qytetin e Janines, legjendat dhe traditat, ashtu edhe me rehatine dhe luksin.

Ne nje rezidence historike te shekullit te kaluar, ne kemi mbyllur te gjitha keto elemente qe mund ta bejne nje vizitor te ndihet "Pashai ne Janine" dhe ta udhetoje ate ne nje epoke tjeter.

Ne zemer te qendres historike te Janines, ne zonen ideale qe lidh pamjet me te rendesishme te qytetit, liqenin e Janines dhe Kalane e tij me qytetin modern dhe qendren tregtare, ne u frymezuam dhe krijuam Hotel Ali Pasha.

Ne lidhje me arkitekturen e zones, te bere me materiale te shkelqyera dhe me shume pasion, Hotel Ali Pasha eshte gati t'ju ofroje bujarisht rehatine, ndjenjen e luksit dhe ngrohtesine e mikpritjes se Janines nese jeni ne qytet si vizitor apo per biznes.

Na Kontaktoni

  • Adresa: Hatzikosta 9, Janine
  • Telefon: (+30) 26510 22603
  • Celular: (+30) 6945451111
  • Email : info@alipashahotel.gr

INFORMACION KONTAKTI

Telefon :(+30) 26510 22603

MEDIAT SOCIALE

Hyni

PERFITONI NGA OFERTAT

Rezervimi Online